Consultanţa prin telefon: Program L-V 09:00-18:00
0377.101.403
Cosul tau (0 produse)

Nu aveţi niciun produs în coş.

Total plata: 0,00 lei

Finalizeaza comanda

Contabil Junior
Summermag.ro, Wintermag.ro

Descrierea postului:

Vei fi responsabil cu:

- Organizarea actelor contabile (facturi de la furnizori, plăți, facturi client)

- Introducerea documentelor contabile în software-ul de contabilitate și gestiune WinMentor

- Recomandări de optimizare a diverselor fluxuri contabile (ne place sa facem cât mai puține lucruri manual). Echipa tehnică va oferi suport în implementarea acestor recomandări.

Vei lucra în strânsă legatură cu Office Managerul nostru si cu Contabilul Șef, ei vor fi mentorii tăi și cei către care vei raporta.

Descrierea candidatului ideal:

Te așteptăm la noi în echipă dacă ai următoarele calități:

- Ai absolvit sau vei absolvi o facultate de profil contabil, financiar, economic

- Ești o persoană foarte organizată

- Acorzi atenție detaliilor (în contabilitate trebuie justificate sumele până la a doua zecimală :D)

- Ai cunoștințe de utilizare Microsoft Excel și/sau Google Docs

- Finalizezi task-urile în timp util. Documentele contabile se predau în fiecare lună pe data de 25 :D

- Reprezintă un avantaj experiența de lucru cu WinMentor

- Reprezintă un avantaj experiența anterioară de lucru pe un post similar

Oferta noastră:

Oferta noastră este full-time, plata lunară, salariu negociat în funcție de nivelul la care ești. Mediul de lucru este unul relaxat cu focus pe performanță.

Pentru a aplica trimite un email cu CV-ul tău la adresa: andrei@wintermag.ro. În email poți include și alte informații relevante despre tine.